Map Pin Location Direction Position Graphic

Zmiana adresu siedziby firmy

Zarząd Media-Sys Sp. z o.o. informuje, że z dniem 19.05.2023r. zmianie uległ adres siedziby firmy.

Nowy adres to:

Media-Sys Sp. z o.o.
ul. Śnigurskiego 9/03U
37-700 Przemyśl

Numery NIP, Regon, KRS pozostają bez zmian. Numery telefonów oraz adresy email także pozostają bez zmian.

Prosimy o aktualizację danych w swoich bazach informacyjnych. Prosimy również o umieszczenie nowego adresu na wszystkich fakturach wystawianych dla Media-Sys Sp. z o.o. od dnia 19.05.2023r.

W przypadku wątpliwości związanych ze zmianą adresu siedziby, prosimy o kontakt.

Hand touching with search icon for Search Engine Optimisation or SEO concept to find information by internet connection.
Świeża twarz w Internecie: witamy na naszej nowej stronie!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego i stabilnego łącza internetowego dla swojego domu lub firmy. Strona umożliwia łatwe i szybkie zamówienie usług szerokopasmowych, oferując wiele opcji dostępnych dla różnych potrzeb i budżetów. Dostępne są szerokie pakiety łącza o różnej przepustowości, od kilku Mbps do kilkuset Mbps, co pozwala na płynne korzystanie z internetu, od odtwarzania filmów przez granie w gry, po wymagające prace zdalne. W województwie podkarpackim duża liczba ludności nie miała dotychczas dostępu do wysokiej jakości usług szerokopasmowych. Dzięki nowej stronie, mieszkańcy tego rejonu będą mogli korzystać z szybkiego i stabilnego łącza internetowego, co umożliwi im efektywniejszą pracę i rozrywkę.

Więcej